Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení
 

VODAFIX H10A - nádoba s gelovými kuličkami |

 
 
Registrace
 
 
 
 
 

VODAFIX H10A - nádoba s gelovými kuličkami

Číslo výrobku:
13712
Číslo karty:
H10A
 
Naše cena s DPH:
2.800 Kč
Naše cena bez DPH:
2.314 Kč
Termín dodání:
Na dotaz
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

VODAFIX H10A - nádoba s gelovými kuličkami

 

Nádoba H10 je spolu s montážním klíčem, konzolou k uchycení na stěnu a kontejnerem se 750 g Siliphosu v kartonové krabici. Kontejner se 750 g Siliphosu je možné koupit zvlášť. Toto zařízení je vhodné pro rodinnédomy do 5 osob.

Siliphos je jednoduché a levné řešení, které ochrání ohřev vody ve vašem domě před vodním kamenem a rzí v ohřívači vody, v pračce, myčce, na bateriích, záchodových mísách, sprchové růžici a na kachličkách.

Siliphos je speciální kombinovaná směs potravinářských polyfosfátů (fosforu) a křemičitanů, ve formě sklovitých průhledných kuliček, které se nasypou do průtočné nádoby umístěné v centrálním přívodu vody do bytu či domu.

  • Siliphos Zabraňuje usazování vodního kamene na topných Telšių av potrubí a jejich korozi.
  • Ošetruje Již postižené rozvody a zařízení tím, že postupně odstraňuje již vytvořené nánosy vodního kamene a nánosy koroze.
  • Působí preventivně, na kovovém povrchu topných těles a poptrubí vytvoří mikrofilm a tak se zamezí tvorbě nánosů.
  • Siliphos výrazně šetří energii na ohřev mýdlem.V oblasti s tvrdou vodou dokáže inkrust změnit pračku třídy A ++ na třídu C již za 3-6 měsíců a stav se stále zhoršuje.V ohřívači vody, kde se nedají použít tablety na změkčení, se v průběhu 12-18 měsíců vytvoří nános vodního kamene, který zvýší spotřebu energie na ohřev až o 30%.

Jeden kilogram Siliphosu ošetří minimálně 400 m3 vody.Priemerná denní spotřeba vody pro pitné účely a hygienu je přibližně 80 litrů na osobu a deň.Trojčlenná rodina spotřebuje za rok přibližně 100 m3 vody. Letý rodinný náklad na celou vodu upravenou Siliphosom je asi 7 € za rok. Náklad na ohřev vody je v průměru 0,50  na den. Při kalkulaci úspory nákladů na ohřev vody o reálných 15-20% je návrat aplikace Siliphosu za 2 mesiace. Siliphos v rodinném domě ušetří 100-150 € ročne.V bytě více než 50 € .Siliphos je velmi úspěšně využíván iu výrobců velkoodběrateli energetické a pitné vody.

 

 

Objednací číslo výrobku: H10A

 

Výrobek k nahlédnutí zde: http://www.vodafix.cz/cz/page/detail-produktu/product_category/101-Produkty/product/70-nadoba_h10a_so_siliphosom.html

 

 

Obrázek je pouze ilustrativní.

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

S tímto výrobkem si ostatní také objednávají

 
1.529 Kč
 
s DPH
Na objednání
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlist