Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 

REMS Power- Press Se Basic - Pack 572111 elektrický radiální lis |

 
 
Registrace
 
 
 
 
 

REMS Power- Press Se Basic - Pack 572111 elektrický radiální lis

Číslo výrobku:
2883Po
Číslo karty:
572111
 
Výrobce:
Naše cena s DPH:
20.977 Kč
Naše cena bez DPH:
17.336 Kč
Termín dodání:
Skladem
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

REMS Power- Press Se Basic - Pack 572111 elektrický radiální lis 

 

 

Univerzální, praktický přístroj na výrobu lisovaných spojení všech běžných systémů s lisovanými tvarovkami. Lisovaná spojení ? 10 – 108 (110) mm ? 3/8 – 4" 

REMS Power-Press SE – univerzální do ? 110 mm. V sekundě hotové, bezpečné lisování. Automatické zajištění lisovacích kleští.

 

Výhoda systému

Jen jeden druh lisovacích kleští / lisovacích kroužků pro všechny radiální lisy REMS (mimo REMS Mini-Press ACC, REMS Mini-Press 22 V ACC) a vhodné radiální lisy jiných výrobc?. Všechny * označené lisovací kleště mají další připojení (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739,172) a pasují také do ručního radiálního lisu REMS Eco-Press. Díky tomu jednoduché, nákladově výhodné skladování.

 

 

Lisovací kleště/lisovací kroužky pro všechny běžné systémy

Kompletní sortiment REMS lisovacích kleští/lisovacích kroužků pro všechny běžné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoce zatížitelné lisovací kleště/lisovací kroužky z kované a zvláště kalené speciální oceli. Lisovací obrysy REMS lisovacích kleští/lisovacích kroužků jsou specifi cké pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům příslušných systémů s lisovanými tvarovkami. Díky tomu bezvadné, systému odpovídající, bezpečné lisování.

 

Konstrukce

Kompaktní, robustní, vhodné pro použití na stavbách. Malé rozměry, úzký tvar, pohonný stroj váží jen 4,7 kg. Díky tomu použitelný kdekoli, volně z ruky, nad hlavou, v úzkých místech. Spolehlivé usazení lisovacích kleští/mezikleští díky automatickému zajištění. Vhodné i pro lisovací kleště/lisovací kroužky jiných výrobců.

 

 

Lisovací cyklus v pulzním provozu

Pro pracovní, funkční a provozní bezpečnost. Úplným uzavřením lisovacích kleští je vytvořeno bezvadné lisované spojení. Lisovací kleště zůstávají až do přepnutí na zpětný běh zcela zavřené. Proto je možná vizuální kontrola bezvadného lisovaného spojení (zcela uzavřené lisovací kleště).

 

 

Pohon

Tunová posuvová a lisovací síla pro v sekundě hotové, bezvadné lisované spojení. Výkonný elektromechanický pohon s osvědčeným univerzálním motorem 450 W, převodovkou nevyžadují žádnou údržbu s bezpečnostní kluznou třecí spojkou a systémem posuvu s trapézovým závitovým vřetenem. Ochrana proti přetížení. Bezpečnostní spínač.

 

Rozsah dodávky

REMS Power-Press SE Basic-Pack. Elektrický radiální lis pro výrobu lisovaných spojení ? 10–108 (110) mm, ? 3/8 – 4". K pohonu REMS lisovacích kleští/lisovacích kroužků a vhodných lisovacích kleští/lisovacích kroužků jiných výrobců. Bezpečné usazení lisovacích kleští díky automatickému zajištění. Elektromechanický pohon s osvědčeným univerzálním motorem 230 V, 50–60 Hz, 450 W, s převody pracujícími bez údržby, s bezpečnostní kluznou spojkou a systémem posuvu s trapézovým zavitovým vřetenem, ochrana proti přetížení, s bezpečnostním spínačem. V pevném kufru z ocelového plechu.

 

 

Objednací číslo výrobku: 572111

 

Výrobce: www.rems.de

 

 

Obrázek je pouze ilustrativní.

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlist