Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 

REMS Krokodil 125 Basic-Pack 185010 - diamantová drážkovací a dělící bruska |

 
 
Registrace
 
 
 
 
 

REMS Krokodil 125 Basic-Pack 185010 - diamantová drážkovací a dělící bruska

Číslo výrobku:
11520Ro
Číslo karty:
185010
 
Výrobce:
Naše cena s DPH:
25.408 Kč
Naše cena bez DPH:
20.998 Kč
Termín dodání:
Na objednání
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

REMS Krokodil 125 Basic-Pack 185010 - diamantová drážkovací a dělící bruska

 

 

Kompaktní, snadno ovladatelné elektrické nářadí k drážkování a dělení na sucho, např. betonu, železobetonu, zdiva všeho druhu, přírodního kamene, mazaniny všeho druhu. Pro řemeslo a průmysl.

 

REMS Krokodil 125

Hloubka drážky <= 38 mm

Šířka drážky <= 43 mm

počet diamantových dělících kotoučů 1 – 2

 

REMS univerzální diamantové dělící kotouče, také pro vhodné pohonné stroje jiných výrobců.

 

Univerzální použití

Univerzální pohonný stroj k drážkování a dělení na sucho. Ideální ke zhotovení drážek pro pokládku a instalaci trubek a elektrických vedení při topenářských, sanitárních a elektrických instalacích, v klimatizační a chladírenské technice.

 

Konstrukce

REMS Krokodil 125: Kompaktní, snadno ovladatelný pohonný stroj, jen 5,8 kg. Robustní, vhodný na stavby. Jednoduchá, rychlá práce, např. drážkování ve zdivu 500 mm dlouhé, 38 mm hluboké, jen 25 s. Celou plochou doléhající dosedací plocha během celého procesu drážkování a dělení pro řízené zanoření diamantových dělicích kotoučů, bezprašná, bezpečná práce a snadný, rovnoměrný posuv. Praktická rukojeť se spínačem, nastavitelná ve 2 polohách, rovnoběžně nebo příčně k ose stroje, sklopné držadlo pro optimální pracovní polohu a ergonomickou práci. Aretace hnacího hřídele k jednoduché výměně univerzálních diamantových dělicích kotoučů. Plynule nastavitelná hloubka dorazu. Ve skříni integrované odsávací hrdlo k připojení vysavače.

 

Pohon

REMS Krokodil 125: Robustní, výkonný univerzální motor 1850 W. Otáčky naprázdno pohonné hřídele dělících kotoučů 5000 min-1. Stabilní převody, pracující bez údržby s bezpečnostní kluznou spojkou. Přívodní vedení 2,3 m. Bezpečnostní krokovací spínač s blokováním opětovného zapnutí.

 

Speed-Regulation

K regulaci použitá tacho-elektronická regulace otáček (REMS Krokodil 180 SR) udržuje otáčky i při zatížení konstantní. Výhoda: Rychlost drážkování a dělení (otáčky při zatížení) zůstává během celého postupu drážkování a dělení zachována, pro vysoký výkon při drážkování a dělení.

 

Multifunkční elektronika

Multifunkční elektronika s omezením náběhového proudu pro pozvolný rozběh k citlivému ponoření diamantových dělících kotoučů, automatickému omezení otáček naprázdno ke snížení hluku a ochranu motoru, pojistka proti přetížení k ochraně motoru a převodů.

 

Univerzální diamantové dělící kotouče

Univerzálně použitelné k lineárnímu přímočarému drážkování a dělení. Speciálně vyvinuté, velmi kvalitní diamantové segmenty s vysokým podílem diamantu a speciálním pojivem, pro vynikající výkon drážkování/dělení a obzvláště dlouhou dobu životnosti. Volitelně REMS univerzální diamantové dělící kotouče Eco, slinuté, REMS univerzální diamantové dělící kotouče LS Turbo, svařované laserem, odolné vysokým teplotám, pro rychlé řezy a řezy do tvrdých materiálů nebo REMS univerzální diamantové dělící kotouče LS H-P, High-Performance, svařované laserem, odolné vysokým teplotám, pro rychlé řezy a řezy do obzvláště tvrdých materiálů, s vysokou dobou životnosti. Kovové základní tělo dle EN 13236. Upínací vrtání ? 22,23 mm.

 

Odsávání prachu dle EN 60335-2-69

Při opracování minerálních stavebních látek, např. betonu, železobetonu, zdiva, mazaniny, se ve vysoké míře vyskytuje křemen obsahující, zdraví ohrožující minerální prach (jemný křemenný prach). Nadechnutí jemného křemenného prachu je zdraví škodlivé. Dle EN 60335-2-69 je k vysávání zdraví ohrožujícího prachu s mezní hodnotou expozice/mezní hodnotou pracovního místa > 0,1 mg/m? předepsáno použít minimálně jeden průmyslový vysavač prachové třídy M. Dbejte národních předpisů. REMS Pull M, suchý a mokrý vysavač, certifi kovaný k sání zdraví ohrožujícícho prachu prachové třídy M.

 

Rozsah dodávky

REMS Krokodil 125 Basic-Pack. Elektrická diamantová drážkovací a prořezávací bruska k drážkování, prořezávání a dělení betonu, železobetonu, zdiva všech druhů, přírodního kamene, mazaniny všeho druhu. Hloubka drážky 38 mm, plynule nastavitelná. Šířka drážky <= 43 mm, odstupňována distančními podložkami 3, 6, 10, 20 mm. Pohonný stroj s pohonnou hřídelí ? 22,2 mm, pro 1 nebo 2 diamantové dělící kotouče dle EN 13236, ? <= 125 mm, s převody pracujícími bez údržby s bezpečnostní kluznou spojkou, univerzálním motorem 230 V, 50 – 60 Hz, 1850 W. Multifunkční elektronika s pozvolným rozběhem, omezením otáček naprázdno, pojistka proti přetížení. Přívodní vedení 2,3 m. Bezpečnostní spínač s blokováním opětovného zapnutí. Otáčky při zatížení 5000 min-1. Odsávací hrdlo k připojení vysavače / odsavače prachu. Nástrčný klíč SW 13. V pevném kufru.

 

 

Objednací číslo výrobku: 185010

 

Výrobek k nahlédnutí zde: http://www.rems.de/kataloge/ces/sections/REMS-Krokodil-125.pdf

 

 

Obrázek je pouze ilustrativní.

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlist