Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 

SENTINEL X200 - přípravek pro snížení hlučnosti 1l | Topení - voda - plyn - odpady. Služby a Eshop

My Vám zařídíme teplo Vašeho domova, za ceny, které Vás zahřejí.
 
Registrace
 
 
 
 
 

SENTINEL X200 - přípravek pro snížení hlučnosti 1l

Číslo výrobku:
40144
Číslo karty:
X200/01
 
Výrobce:
Běžná cena:
772 Kč
Naše cena s DPH:
650 Kč
Naše cena bez DPH:
538 Kč
Ušetříte:
122 Kč
Termín dodání:
Na objednání
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

SSENTINEL X200 - přípravek pro snížení hlučnosti 1l

 

 

 

Vlastnosti a výhody

 

  • snižuje hlučnost kotlů/ohřívačů
  • pomáhá obnovit účinnost kotle/ohřívače
  • vhodný pro všechny druhy kovů včetně hliníku
  • nekyselý, nekorozivní
  • snadná manipulace
  • snadné dávkování
  • ponechává se v oběhu systému
  • vyrobeno při kontrole kvality splňující ISO9001

 


Aplikace

 

Přípravek Sentinel X200 je nekyselinový produkt pro snížení hlučnosti, které v kotlích/ohřívačích ústředního vytápění způsobuje usazený vodní kámen. Oproti alternativním ošetřením se přípravek Sentinel X200 do systému přidá a může se v něm ponechat bez jakýchkoliv problémů. Přípravek Sentinel X200 velmi úspěšně snižuje hlučnost způsobovanou přítomností vodního kamene na povrchu tepelného výměníku a obnovuje účinnost kotle/ohřívače. Mnoho problémů s hlučností je způsobeno konstrukcí systému nebo mechanickými závadami. Před použitím chemikálií je důležité tyto možnosti prověřit.

 

Hlučnost kotle/ohřívače může být také způsobována kaly (např. nečistoty vzniklé při oxidaci železa), kdy je pak systém vhodné vyčistit pomocí přípravku Sentinel X400.

 


Dávkování a aplikace

 

Přípravek Sentinel X200 by měl být aplikován v poměru 1% k objemu systému, tj. např. 1 litr na 100 litrů vody v oběhu. U větších systémů by se mělo dávkovat po 2 litrech. Doba, za kterou se hlučnost kotle/ohřívače sníží či odstraní, záleží na tvrdosti vody a velikosti nánosu vodního kamene. U silně zanesených případů může být zapotřebí další dávka přípravku X200. Přípravek Sentinel X200 by měl být ponechán v oběhu systému. Voda v systému by měla být také ošetřena pomocí inhibitoru Sentinel X100 nebo pomocí inhibovaného prostředku proti zamrzání Sentinel X500.

 

Otevřené systémy: Dávkujte přes napájecí a expanzní nádobu pomocí obtokového dávkovače nebo pomocí dávkovací nádoby značky Sentinel.

 

Uzavřené soustavy: Pokud je soustava vypuštěná, přidejte přípravek skrze kterékoli vhodné místo před jejím naplněním. Pokud je naplněná, použijte dávkovací nádobu značky Sentinel a přípravek aplikujte skrze plnicí okruh nebo jiný přístupný bod.

 


Fyzikální vlastnosti

 

Vzhled

 

čirá, bezbarvá tekutina

 

 

 

Zápach

 

mírný

 

 

 

pH

 

7,5

 

 

 

Hustota při 20 °C

 

1,01 g/cm3

 

 

 

Bod mrazu

 

-1,5 °C

 

 

 


Bezpečnostní opatření

 

Informace uvedené v produktovém listu splňují podmínky nařízení zabývajícího se látkami nebezpečnými pro lidské zdraví COSHH.
Na vyžádání je k dispozici kompletní bezpečnostní list produktu.

 

 

 

Výrobek k nahlédnutí zde: http://www.av-equen.cz/produkty/x200-pripravek-snizeni-hlucnosti-kotluohrivacu-u-systemu-ustredniho-topeni/

 

Objednací číslo výrobku: X200/01

 

 

Obrázek je pouze ilustrativní.

 

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
TOPlist