HAAS+SOHN Skive II
search
  • HAAS+SOHN Skive II
  • HAAS+SOHN Skive II
  • HAAS+SOHN Skive II
  • HAAS+SOHN Skive II

HAAS+SOHN Skive II

31 889,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Vzhledové řešení krbových kamen Haas+Sohn Skive II je výjimečně zdařilé a zachovává moderní trendy v pojetí vzhledu kamen. Kamna Haas+Sohn Skive II se vyrábí v dvouplášťovém provedení.

Počet
Skladem

Vzhledové řešení krbových kamen Haas+Sohn Skive II je výjimečně zdařilé a zachovává moderní trendy v pojetí vzhledu kamen. Kamna Haas+Sohn Skive II se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť techto kamen tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 4 kW do 12,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu.

Krbová kamna se vyznačují vysokou účinností i přes 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování, který se stává běžnou součástí u všech nových modelů. V nabídce figurují i kamna s externím přívodem vzduchu (CPV), která jsou ideální zejména do nízkoenergetických či pasivních staveb. Některá krbová kamna jsou navíc vybavena automatickou regulací sekundárního spalovacího vzduchu. Tímto je dosaženo nejen nízkých emisních hodnot, ale zejména nižší spotřeby paliva, která Vám šetří peníze. Většina kamen je nositelem značky „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015.

Možnost doplnění centrálního přívodu vzduchu.

Rozměry VxŠxH v mm: 810/632/455

Kouřovod: horní i zadní
Délka polen: 500 mm
Palivo: Kusové dřevo, ekobrikety, uhelné brikety

0434715650000

Specifické reference

MPN
115019731701640257
Nové

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.