• Pouze online
Ravak Blix 3B270C00Z1 kout čirý
search
  • Ravak Blix 3B270C00Z1 kout čirý
  • Ravak Blix 3B270C00Z1 kout čirý

Ravak Blix 3B270C00Z1 kout čirý

12 478,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Sprchový kout bez vaničky s profilem v lesklém chromu a výplní z čirého skla. S technologií Ravak AntiCalc dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým.

Počet
Skladem

Sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný Ravak Blix BLCP4. 

Sprchový kout BLCP4 je nejprodávanější z řady Blix. Kout je v rozměru 80 cm, provedení rámu: bílý, madlo je v barvě lesklého hliníku, výplň z bezpečnostního skla: transparent. Výška výrobku je 1900 mm.

 

Sprchový kout tvoří dva pevné rovné díly a dva ohýbané díly tvořící posuvné dveře. Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Ronda, Elipso, Elipso Pro, Elipso Pro Flat, Elipso Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem.

Technické parametry:

- barva: bílá

- orientace: levá i pravá

- výbava: bez vaničky

- typ: čtvrtkruh

- výška: 190 cm

Doporučení: Ravak AntiCalc Conditioner zabraňuje znehodnocení skleněných výplní sprchových koutů vodními sedimenty. Ochrannou vrstvu doporučujeme obnovovat jednou za dva až šest měsíců s ohledem na četnost použití a tvrdosti vody. Pravidelným používáním přípravku prodloužíte výrobku jeho životnost. Při koupi jakéhokoli sprchového koutu značky Ravak získáte slevu 100 Kč na tento přípravek.

BLCP480T0
Nové

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.