• Pouze online
Brötje WHBS 22/24D
search
 • Brötje WHBS 22/24D
 • Brötje WHBS 22/24D
 • Brötje WHBS 22/24D

Brötje WHBS 22/24D

64 210,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Brötje WHBC 22/24D - nástěnný kondenzační kotel s průtočným ohřevem teplé vody ve vestavěném deskovém nerezovém výměníku.

AKCE!!!

DOPRAVA ZDARMA!!!!

AKCE!!!

Počet
Skladem

Nástěnný kondenzační kotel s průtočným ohřevem teplé vody ve vestavěném deskovém nerezovém výměníku. Je určen pro jednookruhové topné systémy.

Tyto kotle, jsou na ovládání to nejjednodušší a nejúspornější řešení tepelné kondenzační techniky. Jsou sice podobně jako předchozí řady určeny primárně pro jeden topný okruh a přípravu teplé vody, ale díky inovacím na řídící desce nabízí možnost nového rozšířeného komfortu obsluhy a jejich včlenění do složitějších topných systémů.

Protože ani vstupní investice, ani provozní náklady nepřestavují dramatický útok na peněženku, může si zákazník také díky těmto výrobkům dostatečně vychutnat teplo i komfort ohřevu teplé vody buď v externím ohřívači (např. BRÖTJE BS 120, 160) ve spojení s WHBS nebo v prostorově úsporném WHBC s integrovaným deskovým výměníkem tepla pro průtočný ohřev TV.

Rovněž tato řada kondenzační techniky Brötje má kotlový výměník kompaktní (odlévaný z jednoho kusu) z nekorodující hliníkové slitiny s obzvláště velkým podílem křemíku. Tato slitina vykazuje vynikající tepelnou vodivost, což zvyšuje účinnost kotle a tím snižuje náklady na vytápění. Kromě ochrany proti korozívním účinkům kondenzační vody je výměník opatřen ze strany spalin novým typem ochranného povlaku, který výrazně prodlužuje životnost zařízení.

Hlavní výhody:

 • hospodárné díky příznivé ceně a účinně modulovaným hořákům i efektivnímu využití energie: normalizovaný stupeň využití až 109 % – běžné úspory nákladů na topení 16 % a oproti starším zařízením až 30 %, rozsah modulace od 22 % do 100 %
 • ekologické řešení díky nízkým emisím hluboko pod limitními hodnotami evropských norem – šetří životní prostředí i kapsu zákazníka
 • WHBC 24 a 33 kW zajišťuje vysoký komfort ohřevu užitkové vody díky integrovanému deskovému tepelnému výměníku (až 12 l/min)
 • přímo z kotle WHBC lze snadno manuálně dopouštět vodu do topného systému prostřednictvím vestavěného ventilu
 • řídící deska kotle LMU umožňuje bez dalšího doplňování již v základu možnost připojení termostatu on-off nebo komunikativního a úspornějšího Open Therm regulátoru zvyšující komfort obsluhy
 • ve spojení s regulací SIEMENS RVS je možné při využití samostatných odkouření sestavovat kotle do kaskád a včleňovat do složitějších topných systémů
 • v rámci inovačních trendů je nově umožněno připojení odtahu spalin 60/100 – vhodné pro snadnou výměnu starších kotlů
 • čtyřstupňové úsporné čerpadlo UPM3 Flex řízené PWM signálem moduluje otáčky v návaznosti na výkonu hořáku. Minimální počet otáček lze navolit přímo na čerpadle výběrem odpovídajícího stupně. (Výhoda – např. při přímém napojení kotle na podlahové topení, kdy jsou vyžadovány maximální otáčky čerpadla ve všech režimech výkonu kotle)
 • snadnější a pohodlnější instalace, připojení, obsluha i servis kotle

EKONOMICKÉ, SNADNO OVLADATELNÉ A S NOVÝMI MOŽNOSTMI

532005

Specifické reference

MPN
BRO7697375 BROWHBC22/24D
Nové

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.