• Pouze online
Koš na prádlo SAT bílá SATDKOSPRB
search
  • Koš na prádlo SAT bílá SATDKOSPRB
  • Koš na prádlo SAT bílá SATDKOSPRB
  • Koš na prádlo SAT bílá SATDKOSPRB
  • Koš na prádlo SAT bílá SATDKOSPRB

Koš na prádlo SAT bílá SATDKOSPRB

1 399,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Koš na prádlo v barevném provedení ivory (krémově) bílá, ve stylu Provence. Objem tohoto koupelnového doplňku od značky SAT je 110 l a je vyroben z plastu. Vnitřní vložku je možno snadno vyjmout a vyprat v pračce.

Počet
Skladem

Praktický a zároveň krásný koš na prádlo zabydlí a zútulní nejen Vaši koupelnu. Je možné ho použít i v jiných místnostech jako úložný prostor na cokoli - nám se osvědčil například i v dětském pokoji jako designový box na plyšáky 😊. Koš má uvnitř vložen dvoukomorový textilní vak (pratelný na max. 40°C), který v případě potřeby jednoduše z koše vyjmete a poté vrátíte zpět.

Moderní koš se vzhledem ratanu je vyroben z plastu, což zjednodušuje jeho použití ve vlhkém prostředí koupelen a prodlužuje jeho životnost.

Rádi bychom Vás upozornili i na ekologické a k přírodě šetrné balení našich prádelních košů. Reagovali jsme na sílící požadavky na minimalizaci použití plastových obalů, proto jsou naše koše na prádlo SAT zabaleny do textilních obalů (namísto plastových) a poté kartonových krabic. Navíc jsou koše dodávány v rozloženém stavu, je tedy použito minimum obalového materiálu.

Podrobný popis, jak koše smontovat a udržovat, naleznete v montážním návodu u každého výrobku na našem webu, a také v každém balení společně s výrobkem.

SATDKOSPRB
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.