• Pouze online
Vana GENTIANA 150x150,RAVAK
search
  • Vana GENTIANA 150x150,RAVAK
  • Vana GENTIANA 150x150,RAVAK
  • Vana GENTIANA 150x150,RAVAK
  • Vana GENTIANA 150x150,RAVAK

Vana GENTIANA 150x150,RAVAK

10 786,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

AKRYLÁTOVÁ ROHOVÁ VANA GENTIANA Pohodlí a prostor pro dva. Prostorná a široká vana přináší záruku komfortního koupání.

Počet
Skladem

AKRYLÁTOVÁ ROHOVÁ VANA GENTIANAPohodlí a prostor pro dva. Prostorná a široká vana přináší záruku komfortního koupání. Vana Gentiana vám poskytne dost místa pro položení rukou na jejích širších lemech. Její sedátko zase milují děti, je příjemné ale i při sprchování nebo k odložení kosmetiky při koupeli. Rohové vany RAVAK jsou dostatečně prostorné, aby poskytly příjemnou koupel i ve dvou. Správný sklon obou zádových částí poskytuje potřebnou podporu při relaxaci.

- rozměry: 150x150 cm

- materiál: litý akrylát

- varianta vyztužení: LA - sklolaminát

- objem: 300 l

- vanová zástěna: ne

- doplňky: čelní panel, vanový odtokový kompletpodhlavníkmadla

K vaně lze pořídit příslušenství (podporu, vanový odtokový komplet s přepadem) nebo praktické doplňky – čelní panel, podhlavníky. Součástí vany je integrované, pohodlné sedátko nad hladinou vody.

Čas a prostor jen pro vás

Rohová vana vás přijme do své náruče a bude vás hýčkat v objetí ergonomicky promyšlených tvarů. Zastavte čas a užijte si chvíle, které patří jen vám dvěma. Rohové vany RAVAK jsou typické svým velkým vnitřním prostorem a praktickým sedátkem, které využijete nejen pro relaxaci, ale třeba i jako odkládací plochu.

Sofistikované detaily

Rohové vany RAVAK mají vlisované sedátko nad hladinou vody ideální pro posezení či k odkládání a doplňky jako jsou měkké podhlavníky nebo madla, které pocit relaxace při koupeli ještě prohlubují. Drobným, ale podstatným detailem je odtok umístěný uprostřed – vana pro dva je tak pohodlná na obou stranách stejně.

Technické parametry:

- orientace: pravá i levá

- šířka: 150 cm

- výška: 46 cm

- hloubka: 150 cm

GE1500
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.