• Pouze online
Laguna Samanta Plus SM1400PLUS
search
  • Laguna Samanta Plus SM1400PLUS
  • Laguna Samanta Plus SM1400PLUS
  • Laguna Samanta Plus SM1400PLUS

Laguna Samanta Plus SM1400PLUS

8 000,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Vana Samanta je pro svoji velikost vhodná a zákazníky oblíbená i pro instalaci s hydromasážním systémem. Doplněním o madla, podhlavníky bude vaše relaxace ještě příjemnější.

Počet
Skladem

Nejprodávanější rohová vana pro příjemné okamžiky ve dvou. Vanu je možné dovybavit masážním systémem. Nožičky, madla, podhlavník ani sifon nejsou součástí balení.

Vany Laguna Plus jsou vyrobeny ze značkového litého akrylátu PMMA o síle 5 mm. Díky tomu je materiál vany probarvený v celé své tloušťce, je plně stálobarevný, neporézní a má vysokou povrchovou pevnost. Pětimilimetrová tloušťka akrylátové desky se rozumí před tvářením. V průběhu tváření se samozřejmě tloušťka zmenšuje. Vany jsou odolné vůči povrchovému poškrábání, odolávají bežným domácím chemikáliím, v případě poškození povrchu můžete vanu jednoduše zbrousit a vyleštit do původní podoby.

Vana Samanta je pro svoji velikost vhodná a zákazníky oblíbená i pro instalaci s hydromasážním systémem. Doplněním o madla, podhlavníky bude vaše relaxace ještě příjemnější.

Vany vyráběné z 5 mm litého akrylátu, zkráceně PMMA, vynikají některými výjimečnými vlastnostmi. To zejména díky výrobnímu postupu, který probíhá nalitím PMMA do připravených forem a tím si zachovává své fyzikální vlastnosti ve všech směrech. Toto je hlavní rozdíl oproti extrudovanému akrylátu 3,2 mm, který se vyrábí tažením, a tak jsou jeho vlastnosti zachovány pouze v jednom směru. Vany z PMMA jsou velmi snadné na údržbu a dlouhodobě si zachovávají svůj tvar. Po koupeli stačí stěny vany otřít saponátovým prostředkem a opláchnout čistou vodou. Vynikají svým exkluzivním zářivým vzhledem připomínajícím lesk luxusního porcelánu, ale na rozdíl od porcelánu je akrylát při dotyku příjemně teplý. Nikdy neztratí svůj zářivý lesk. PMMA akrylát je vynikajícím izolantem a teplota vaší koupele bude dlouho právě taková, jakou máte v oblibě.

Hlavní přednosti  5 mm litého akrylátu- PMMA:

- Výborné antibakteriální a izolační vlastnosti

- Povrch je lesklý, neporézní a velmi odolný proti poškrábání

- Barevná stálost po celou dobu životnosti

- Nepodléhá vlivu UV záření (slunce, zářivky, LED žárovky)

- Snadná údržba za pomoci saponátu a čisté vody

- Zvýšená chemická odolnost oproti běžným domácím chemikáliím a kosmetice

- V případě poškození povrchu lze místo snadno zbrousit a vyleštit do původní podoby

- Dlouhá životnost

- Nízká hmotnost vany

Vana je bez příslušenství: bez nožiček, madel, podhlavníku, sifonu

Objem vany: 275 litrů. Objem je udáván pro vanu napuštěnou k okraji přepadu bez osoby ve vaně.

Nedoporučujeme napouštění přepadem v případě instalace s čelním panelem kvůli nedostatku prostoru pro jeho umístění.

Praktické rady při výběru vany

  • Nejprve je důležité si dle dispozic koupelny zvolit vhodný tvar vany (klasická, symetrická a asymetrická, volně stojící) a její rozměry (brát v úvahu tělesné proporce celé rodiny).
  • Dále je třeba zvolit materiál, zda akrylát, smaltovanou ocel nebo litý mramor. U asymetrických van je důležité určit variantu provedení (pravá/levá varianta).
  • Zjistit si, zda je dostatečný přísun teplé vody k napuštění vany.

Praktické rady při montáži vany

  • Pokud je vana určena do korpusu, měla by být namontována tak, aby z korpusu šla vyndat bez destrukčních prací. Tedy tak, že se odřízne silikon a vana jde vyndat.
  • Vana se nesmí montovat tak, že se dají dlaždice přes její hranu – zazdí se. Dlaždice ukončovat alespoň 5 cm pod lemem vany a mezi hranu vany a dlaždice použít vanové lišty (níže v souvisejících produktech).
  • Vany stavět na nožičky a nepokládat je na jiný stavební materiál.
  • Do korpusu vany vždy vložit vanová dvířka, či dlaždici na magnety, kterou zasilikonovat. Ideálně proti sifonu.

Technické parametry:

- materiál: akrylát

- orientace: pravá i levá

- šířka: 141 cm

- výška: 46 cm

- hloubka: 141 cm

SM1400PLUS
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.