• Pouze online
Rea Sofia Black Marble REA
search
  • Rea Sofia Black Marble REA
  • Rea Sofia Black Marble REA
  • Rea Sofia Black Marble REA

Rea Sofia Black Marble REA

2 015,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Rea Sofia Black Marble je umyvadlo na desku. Je vyrobeno z kvalitní sanitární keramiky, která je velmi odolná a snadno se čistí.

Počet
Skladem

Umyvadlo na desku Sofia 41x34,5 - černá matná
Designové umyvadlo vyrobené ze sanitární keramiky v černé barvě mramorového vzhledu dodá vaší koupelně na originalitě a zároveň zajistí luxusní a nadčasový vzhled. Umyvadlo je odolné proti poškození a velmi snadno se udržuje v čistotě. Baterie, zátka ani sifón není součástí.

Umyvadlo na desku
Umyvadlo je základním a nepostradatelným prvkem každé koupelny. Musí plnit mnoho funkcí, proto musí být, praktické a odolné. Umyvadla z naší nabídky tyto požadavky plní a zároveň jsou krásná. Umyvadlo na desku jde ruku v ruce s posledními nejžhavějšími trendy koupelnového designu. Je vyrobeno ze sanitární keramiky, která je odolná a snadno se udržuje.

S čím nejlépe kombinovat
Umyvadlo tohoto typu je primárně určeno k instalaci na desku či umyvadlovou skříňku. Pro funkčnost i originální vzhled doporučujeme umyvadlo doplnit o některou z umyvadlových baterií, které, můžete dále designově sladit se zátkou click-clack a vytvořit tak dokonalý a nepřehlédnutelný vzhled umyvadla jako celku.

Rea 
Je polská společnost, která je na trhu od roku 1993, specializuje se na výrobu a dovoz zboží v oblasti koupelnového i kuchyňského vybavení. 
Mnohaleté zkušeností zaručují, že všechny výrobky jsou stoprocentně funkční a také bezpečné pro zdraví. Hlavním cílem je plná spokojenost zákazníků, a to tato značka splňuje prostřednictvím vysoce kvalitních výrobků a cenové konkurenceschopnosti. Díky tomu dokáží uspokojit dnešní potřeby trhu a vysoké požadavky zákazníků. 
Výrobky odpovídají nejnovějším trendům. Aby byli uspokojeny očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a s ohledem na design, trendy a pohodlné používání zavádí každý měsíc nové produkty.  
Dnes je REA jednou z nejznámějších značek v Polsku a má vlastní sklady o celkové ploše přibližně 30 000 m2, výzkumnou laboratoř LAP a více než 1 000 stálých velkoobchodních zákazníků. V průběhu let si získali plné uznání a důvěru všech klientů i zákazníků.

Technické parametry:
- hmotnost: 9 kg
- barva: mramor
- délka: 41 cm
- šířka: 41 cm
- instalace: na desku
- hloubka: 34,5 cm
- výška: 15 cm
- materiál: keramika
- otvor pro baterii: ne
- průměr vypouštěcího ovoru: 45 mm

Plus dárek zdarma k nákupu

REA-U5611
Nové

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.