• Pouze online
HG 322 - extra silný čistič na toalety 500 ml
search
  • HG 322 - extra silný čistič na toalety 500 ml
  • HG 322 - extra silný čistič na toalety 500 ml
  • HG 322 - extra silný čistič na toalety 500 ml

HG 322 - extra silný čistič na toalety 500 ml

148,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Extra silný čistič na toalety V každé toaletě se mohou vytvořit usazeniny, které se obtížně odstraňují. Problematické znečištění, jako je odolný vodní kámen, usazeniny tvořící se z moči nebo jiné usazeniny, které se obtížně odstraňují, se se objevují uvnitř toaletní mísy, ale také na horních okrajích nebo pod rámem, kde nejsou vidět.

Počet
Skladem

HG extra silný čistič na toalety speciálně vyvinutý na odstranění velmi odolných nečistot a usazenin v toaletní míse, v jejím hrdle i pod jejím okrajem.

Speciálně vyvinuté složení výrobku HG extra silný čistič na toalety dokáže maximálně přilnout na povrch záchodové mísy, kde efektivně odstraňuje veškeré problémové nečistoty jako jsou silný vodní kámen, močová usazenina nebo podobné obtížně odstranitelné usazeniny, které vznikají nejen na vnitřní straně WC mísy, ale i v jejím hrdle nebo pod jejím okrajem. Naneste HG extra silný čistič na toalety plynulým pohybem hluboko pod okraj záchodové mísy a přímo do ní. Poté nechte gel působit minimálně 20 – 30 minut a pak mísu řádně očistěte WC štětkou a následně spláchněte.

 

Přehled nebezpečných látek:

- glycollic acid
- N,Ndimethyltetradecylamine N-oxide
- D-gluconic acid

HGESCT
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.