• Pouze online
  • Sleva!
Keramag Renova Nr. 1 Plan - WC sedátko, bílé - sedátko
search
  • Keramag Renova Nr. 1 Plan - WC sedátko, bílé - sedátko

Keramag Renova Nr. 1 Plan - WC sedátko, bílé - sedátko

2 361,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Klozetové sedátko RENOVA PLAN - sedátko s poklopem - klouby z ušlechtilé oceli - moderní pravoúhlý design - snadná údržba - vysoká odolnost proti opotřebení - barevné provedení keramiky: bílá Alpin (č. 000) - značkový výrobce KERAMAG / Sanitec Group - záruka na keramiku 10 let.

Počet
Skladem

Celoevropsky respektovaná značka KERAMAG Vám nabízí exkluzivní série keramiky a nábytku. Se svou šířkou sortimentu se stává naprostou jedničkou v oblasti vyšší cenové kategorie koupelnového vybavení. Udává trend v oblasti designu, snadné údržby i komfortu. Sanitární keramika RENOVA PLAN série KERAMAG zahrnuje výrobky, které se vyznačují moderním hranatým designem. Keramika je k dodání také s exkluzivní glazurou KeraTect® - zcela nový typ novodobé a inovované keramické glazury, je trvale vypálená a bez pórů a vyznačuje se extrémně hladkým povrchem, který zabraňuje usazování nečistot, bakterií a vodního kamene. Na glazuru KeraTect® je poskytována záruka 30 let. 
Klozetové sedátko RENOVA PLAN - sedátko s poklopem - klouby z ušlechtilé oceli - moderní pravoúhlý design - snadná údržba - vysoká odolnost proti opotřebení - barevné provedení keramiky: bílá Alpin (č. 000) - značkový výrobce KERAMAG / Sanitec Group - záruka na keramiku 10 let Producentem výrobků KERAMAG je mezinárodní koncern Sanitec, největší výrobce koupelnového vybavení v Evropě. Pod značkou KERAMAG dodává výjimečně široký a komplexní sortiment moderního koupelnového vybavení. Design výrobkových řad odpovídá aktuálním trendům. Samozřejmostí je důraz na vysokou kvalitu. Produkce splňuje nejpřísnější kritéria norem ISO 9001. Koupelnové vybavení KERAMAG je vyráběno z vysoce jakostních materiálů, zaručující dlouhou životnost.
220490

Specifické reference

MPN
KER572110000
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.