• Pouze online
Set dřezu a baterie Optima černý 45x50 cm
search
  • Set dřezu a baterie Optima černý 45x50 cm

Set dřezu a baterie Optima černý 45x50 cm

4 790,00 Kč
S DPH Dodání do 1 - 2 dny

Set dřezu a baterie za zvýhodněnou cenu. Granitový dřez, materiál granital o rozměrech 450 x 500 mm. Barevné provedení černá. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 500 mm široké skříňky. Součástí dřezu je sifon s odbočkou na myčku a kompletním příslušenstvím k montáži.

Počet
Skladem

Granitový dřez, materiál granital o rozměrech 450 x 500 mm. Barevné provedení černá. Dřez je určen pro horní montáž do minimálně 500 mm široké skříňky. Součástí dřezu je sifon s odbočkou na myčku a kompletním příslušenstvím k montáži.

Nerezová dřezová baterie Steel je ideální volbou do každé kuchyně! Nerezová ocel je totiž považována za nejhygieničtější kov, proto se používá zejména v nemocnicích a potravinářském průmyslu. Tato baterie se navíc může pochlubit zajímavým designem a značkovými komponenty.

Hlavní výhodou nerezu je, že neobsahuje olovo a má hladký povrch, bez pórů či trhlin, takže případné bakterie či plísně se nemají kde usadit. Je tedy ideální právě do kuchyně.

Baterie jsou navíc vybaveny značkovými komponenty jako jsou např. maďarské kartuše Kerox, německo-švýcarské perlátory Neoperl nebo španělské připojovací hadičky Tucai.

SETSBD1
Nové
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.